Nowości

04 maja 2014 - mamy przyjemność poinformowań, że nasza FANNI vom Urstromtal wygrała klasę użytkową na wystawie w Berlinie (SV OG Berlin-Frohnau).

22 marca 2014 - 
w dniu dzisiejszym szczeniaki z miotu H przeszły pozytywnie przegląd hodowlany i otrzymały metryki pochodzenia uprawniające do wyrobienia rodowodu Związku Kynologicznego w Polsce. Pieski mają nadane imiona: HEROS, HAKEEM, HARLEY a suczki: HALLE, HANNAH, HONEY i HEIDI.

5 marca 2014 - zainteresowanych zapraszamy do rezerwowania szczeniąt z miotu po LEO Mavic i JONA vom Urstromtal. Szczenięta urodziły się 31 stycznia 2014. Po 16 marca będą do odbioru.

14 września 2013 -
rozpoczęliśmy przejmowanie zamówień na szczenięta, które urodzą w październiku 2013. Miot z hodowli "vom Urstromtal" po naszej suce FANNI vom Urstromtal i rewelacyjnym reproduktorze CESKO vom Urstromtal

--------------------------------------------------------------------------------------
12 lipca 2013 -
Miot "G" przeszedł przegląd hodowlany. Nowe pieski mają imiona: GIOVANNI, GRACE, GOLDIE, GUCCI, GINGER i GINA. <ZDJĘCIA>
--------------------------------------------------------------------------------------
31 maja 2013
w hodowli Arkona Park urodziły się szczenięta z miotu "G" po ojcu CESKO vom Essweiler Tal i matce JONA vom Urstromtal.
--------------------------------------------------------------------------------------
16 września 2012 -
mamy przyjemność poinformować, że na Wystawie Klubowej w Krasnymstawie nasza suczka CINDY vom Urstromtal
została już po raz drugi w karierze wyróżniona na testach TSB, zajęła drugie miejsce w klasie użytkowej i uzyskała tytuł VA (VA2). Jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni, gdyż jest to ukoronowanie jej długiej i pełnej sukcesów kariery. 
Hodowla
Search